Púť rodín do Levoče

 

V sobotu 2. septembra 2017 putovali rodiny prvoprijímajúcich detí našej farnosti k Levočskej Panne Márii.

DSCF3969

Na programe bola najprv prehliadka Spišského hradu – autami sme prišli do Spišského Podhradia, odkiaľ sme sa krátkou prechádzkou dostali na hrad. Tam nám p. kaplán Matúš Knižacký urobil exkurziu s pútavým výkladom po celom hrade 🙂  Z najvyššej veže hradu sme si poobzerali krásne okolie a vybrali sa naspäť. Po krátkom občerstvení pri autách sme spolu putovali na Mariánsku horu do Levoče. Svätou omšou v Bazilike Navštívenia Panny Márie sme spoločne ďakovali a prosili za všetky rodiny v našej farnosti. V homílií odzneli povzbudivé slová, tak veľmi potrebné pre dnešnú dobu. Spoločnou modlitbou a spevom sme sa rozlúčili s Pannou Máriou Levočskou a rozišli sa do svojich domovov. Ďakujeme p. kaplánovi aj všetkým zúčastnením za prežitie krásnych chvíľ.

Mohlo by sa vám tiež páčiť: